Keleiviai
Pagrindinis puslapis » Kaip pirkti bilietus?
Spausdinti

Kaip pirkti?

Įsigykite lėktuvų bilietus iš Estravel American Express lengvai, greitai ir saugiai.

1. Įveskite išvykimo ir atvykimo vietas, datą ir keleivių skaičių.
Spragtelkite „skrydžių paieška“.
Pasirinkite norimą skrydį iš lentelės ir spragtelkite „pasirinkti“.

2. Įveskite keleivių duomenis.

3. Pasirinkite atsiskaitymo būdus.

Atsiskaityti galite:
a) tiesiogiai, naudodamiesi internetine bankininkyste;
b) tiesiogiai kreditine kortele per PayPal;
c) banko pavedimu, įnešant grynuosius į banko filialą arba Estravel American Express biure.

Jei norite sumokėti tiesiogiai naudojantis internetine bankininkyste, galite rinktis iš šių bankų: Swedbank, SEB ir Danskebank.

Jei pageidaujate sąskaitos faktūros, mes Jums atsiųsime sąskaitą į Jūsų pirkimo metu nurodytą el. paštą. Įmoka pagal sąskaitą turi būti sumokėta per nurodytą laikotarpį (dažniausiai per 1-2 dienas).
Svarbu! Kai užsakymo apmokėjimo  data yra darbo diena ir nurodytas laikas po 16:00 val., tai mokėjimas Estravel American Express sąskaitą turi pasiekti iki 16:00 val. Jei užsakymo apmokėjimo  data yra savaitgalis, tai mokėjimas Estravel American Express sąskaitą turi pasiekti artimiausią penktadienį iki 16:00 val. Skrydžio užsakymas bus atšauktas jei mokėjimas nebus gautas iki nurodytos datos. Jei už lėktuvo bilietus norite sumokėti grynais, mes taip pat Jums pateiksime sąskaitą el. paštu. Galite atsispausdinti, nueiti į banką ar atvykti į Estravel American Express biurą ir sumokėti grynais.

Svarbu! Atkreipkite dėmesį, kad atliekant mokėjimą Estravel American Express biure už Svetainėje įsigytas paslaugas bus skaičiuojamas papildomas 5 € mokestis. Biure mokėjimas pagal sąskaitą gali būti atliekamas tik grynais arba Estravel dovanų čekiu.

Jei nusprendėte mokėti kreditine kortele, Jūs automatiškai būsite nukreipti į PayPal mokėjimų langą. PayPal yra vienas populiariausių bei saugiausių apmokėjimo būdų pasaulyje, siekiant atsiskaityti už paslaugas ar prekes internetu. PayPal laiko ir saugo Jūsų kortelės ir banko duomenis, todėl kas kartą atsiskaitant Jums nereikės iš naujo įvesti detalios asmeninės finansinės informacijos. Vos keliais paspaudimais lengvai ir greitai apsipirksite internetu. PayPal įvykdys tiesioginį mokėjimą iš kortelės į banką, ir Jūsų mokėjimo detalės nepasklis internete. Jūsų įvesti asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims.

4. Pasirinkę mokėjimo būdą, pasitikrinkite visas užsakymo detales ir susipažinkite su Svetainės sąlygomis ir taisyklėmis bei Užsakymo sąlygomis. Jei visi duomenys teisingi ir Jūs sutinkate su pateiktomos sąlygomis, patvirtinkite savo užsakymą ir spragtelkite „Sumokėti“.

5. Sumokėkite. Į Jūsų el. paštą bus atsiųstas užsakymo patvirtinimas.

Gero skrydžio!